Kjøpe TVX1A682MCD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia x 1.713" L (16.00mm x 43.50mm) |
| Serie: | VX |
| Ripple Current: | 1.93A |
| polarisering: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TVX1A682MCD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 6800µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 6800UF 20% 10V AXIAL |
| kapasitans: | 6800µF |