Kjøpe TVX2V2R2MAD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 350V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm) |
| Serie: | VX |
| Ripple Current: | 24mA |
| polarisering: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | 493-14851 TVX2V2R2MAD-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TVX2V2R2MAD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF 350V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2.2UF 20% 350V AXIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |