Kjøpe TX2-LT-9V-TH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 6.75 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | - |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Serie: | TX-TH |
| Frigjør tid: | 4ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Andre navn: | TX2LT9VTH |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Bruk tid: | 4ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TX2-LT-9V-TH |
| Egenskaper: | 7.5A Inrush, Sealed-Fully |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 9VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 9V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 2A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 9VDC |
| Spole type: | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance: | 579 Ohms |
| Coil Power: | 140 mW |
| Coil Current: | 15.5mA |
| Email: | [email protected] |