Kjøpe TXD2SL-4.5V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 3.38 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 0.45 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Gull Wing |
| Bryter spenning: | 220VDC - Max |
| Serie: | TX-D |
| Frigjør tid: | 4ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Bruk tid: | 4ms |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TXD2SL-4.5V |
| Egenskaper: | Sealed - Fully |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 2A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Kontakt skjema: | DPDT (2 Form C) |
| Spolespenning: | 4.5VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 101 Ohms |
| Coil Power: | 200 mW |
| Coil Current: | 44.4mA |