Kjøpe UAL5-750RF8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Serie: | UAL |
| Motstand (ohm): | 750 |
| Strøm (Watts): | 7.5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | UAL-5 750 OHM 1% UAL-5-750F UAL-5-750F-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UAL5-750RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.335" (8.50mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 750 OHM 1% 7.5W |