Kjøpe UBX1V2R2MPL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 35V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | UBX |
| Ripple Current: | 25mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UBX1V2R2MPL |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 150°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.551" (14.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |