Kjøpe UCB0J221MCL1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | UCB |
| Ripple Current: | 101mA |
| polarisering: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-9360-6 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UCB0J221MCL1GS |
| Levetid @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.343" (8.70mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitans: | 220µF |