Kjøpe UCZ1J751MNQ1MS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 63V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | UCZ |
| Ripple Current: | 2.6A |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-13955-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UCZ1J751MNQ1MS |
| Levetid @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.886" (22.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 750µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 68 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 68 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 750UF 20% 63V SMD |
| kapasitans: | 750µF |