Kjøpe UEP1J100MED med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 63V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | UEP |
| Ripple Current: | 40mA @ 120Hz |
| polarisering: | Bi-Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-14987 UEP1J100MED-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UEP1J100MED |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.492" (12.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 10µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitans: | 10µF |