Kjøpe UF3004-HF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.3V @ 3A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 300V |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-27 |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 50ns |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Driftstemperatur - Kobling: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UF3004-HF |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 300V 3A Through Hole DO-27 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 300V 3A DO201AA |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 5µA @ 300V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 3A |
| Kapasitans @ Vr, F: | 50pF @ 4V, 1MHz |