Kjøpe UHD1V221MPD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 35V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UHD |
| Ripple Current: | 696.5mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-15214 UHD1V221MPD-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UHD1V221MPD |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | 56 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.650" (16.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |