Kjøpe UHE2A181MHT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UHE |
| Ripple Current: | 612.5mA @ 120Hz |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UHE2A181MHT |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | 120 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.984" (25.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 180µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 180µF |