Kjøpe ULT2G6R8MNL1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 400V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | ULT |
| Ripple Current: | 45mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-6728-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ULT2G6R8MNL1GS |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.433" (11.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 6.8µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 6.8UF 20% 400V SMD |
| kapasitans: | 6.8µF |