Kjøpe UMA0G221MDD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 4V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | UMA |
| Ripple Current: | 96mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-5934 UMA0G221MDD-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UMA0G221MDD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 4V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |