Kjøpe UPB2G100MPD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 400V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | PB |
| Ripple Current: | 125mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-5997 UPB2G100MPD-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UPB2G100MPD |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.846" (21.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 10µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL |
| kapasitans: | 10µF |