Kjøpe UPJ1E681MPD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | UPJ |
| Ripple Current: | 1.18A |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-11081 UPJ1E681MPD-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UPJ1E681MPD |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | 72 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.299" (33.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitans: | 680µF |