Kjøpe UPS2W010MPD1TD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | UPS |
| Ripple Current: | 18mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-11672-1 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UPS2W010MPD1TD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.551" (14.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |