Kjøpe UPW2V330MHH med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 350V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | UPW |
| Ripple Current: | 160mA @ 120Hz |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UPW2V330MHH |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.240" (31.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 33µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL |
| kapasitans: | 33µF |