Kjøpe UUG2C470MNQ1MS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 160V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UUG |
| Ripple Current: | 370mA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UUG2C470MNQ1MS |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.669" (17.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 47µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 47UF 20% 160V SMD |
| kapasitans: | 47µF |