Kjøpe UUX2A4R7MCL1GS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UUX |
| Ripple Current: | 42mA |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | 493-6282-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UUX2A4R7MCL1GS |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.256" (6.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD |
| kapasitans: | 4.7µF |