Kjøpe UVR1E472MHA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | UVR |
| Ripple Current: | 2.45A |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | UVR1E472MHA |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.319" (33.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 4700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitans: | 4700µF |