Kjøpe UVR2W470MRD6 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | UVR |
| Ripple Current: | 290mA |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-1245 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UVR2W470MRD6 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.260" (32.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 47µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 47µF |