Kjøpe UVZ2F2R2MPD1TD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 315V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UVZ |
| Ripple Current: | 26mA |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-13545-3 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UVZ2F2R2MPD1TD |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |