Kjøpe V07P23P med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 36V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 32.4V |
| Varistor Spenning (Maks): | 39.6V |
| Serie: | LV UltraMOV™ |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 7mm |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 28VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 23VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | V07P23P |
| Energi: | 6.5J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 36V 1KA DISC 7MM |
| Nåværende - Overspenning: | 1kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 1650pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |