Kjøpe V07P42AUTO med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 68V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 61.2V |
| Varistor Spenning (Maks): | 74.8V |
| Serie: | AUMOV™ |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 7mm |
| Andre navn: | F6432 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 50VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 42VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | V07P42AUTO |
| Energi: | 11J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 68V 800A DISC 7MM |
| Nåværende - Overspenning: | 800A |
| Kapasitans @ Frekvens: | 1000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |