Kjøpe V18MT1B med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 18V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 15V |
| Varistor Spenning (Maks): | 21V |
| Serie: | MT |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOD-83A Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 14VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 10VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | V18MT1B |
| Energi: | 0.07J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 18V 40A SOD83A AXIAL |
| Nåværende - Overspenning: | 40A |
| Kapasitans @ Frekvens: | 550pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |