Kjøpe V27ZC4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 27V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 24.3V |
| Varistor Spenning (Maks): | 29.7V |
| Serie: | ZC |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 14mm |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 22VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 17VAC |
| Produsentens varenummer: | V27ZC4 |
| Energi: | 5.0J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM |
| Nåværende - Overspenning: | 1kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 11480pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |