Kjøpe V331HA32 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 518.5V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 467V |
| Varistor Spenning (Maks): | 570V |
| Serie: | HA |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 32mm, Formed Tabs |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 435VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 330VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | V331HA32 |
| Energi: | 385J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 518.5V 25KA DISC 32MM |
| Nåværende - Overspenning: | 25kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 1870pF @ 1MHz |