Kjøpe V420LC20AP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 680V |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 612V |
| Varistor Spenning (Maks): | 748V |
| Serie: | LC |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 14mm |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 560VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 420VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | V420LC20AP |
| Energi: | 90J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM |
| Nåværende - Overspenning: | 4.5kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 300pF @ 1MHz |