Kjøpe VND10B-E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Spenning - Last: | 6 V ~ 26 V |
| Bytt Type: | General Purpose |
| Leverandør Enhetspakke: | 5-PENTAWATT |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | 100 mOhm (Max) |
| Forhold - Input: Output: | 1:1 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | Pentawatt-5 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Utgangstype: | N-Channel |
| Utgangskonfigurasjon: | High Side |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | VND10B-E |
| Interface: | On/Off |
| Inngangstype: | Non-Inverting |
| Egenskaper: | Status Flag |
| Feilbeskyttelse: | Open Load Detect, Over Temperature |
| Beskrivelse: | IC SSR HI SIDE 2CH PENTAWATT VRT |
| Strøm - Utgang (Maks): | 3.4A |
| Email: | [email protected] |