Kjøpe WNA5R0FE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Axial |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) |
| Serie: | WN |
| Motstand (ohm): | 5 |
| Strøm (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Andre navn: | OHWNA5R0FE OHWNA5R0FE-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | WNA5R0FE |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Non-Inductive |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 5 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound |
| Beskrivelse: | RES 5 OHM 1/2W 1% AXIAL |