Kjøpe XC17128EVO8I med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-TSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbar Type: | OTP |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnestørrelse: | 128kb |
| Produsentens varenummer: | XC17128EVO8I |
| Beskrivelse: | IC SERIAL CFG PROM 128K 8-SOIC |
| Email: | [email protected] |