Kjøpe ZL2005ALNFT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 36-QFN (6x6) |
| Serie: | Digital-DC™ |
| Serielle grensesnitt: | I²C, PMBus, SMBus |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Transistor Driver |
| Utgangsfaser: | 1 |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ZL2005ALNFT |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 200kHz ~ 2MHz |
| Driftssyklus (maks): | 95% |