Kjøpe ZXTS1000E6TC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 240mV @ 100mA, 1.25A |
| Transistor Type: | PNP + Diode (Isolated) |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 885mW |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ZXTS1000E6TC |
| Frekvens - Overgang: | 220MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 500mA, 2V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 10nA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 1.25A |