Kjøpe 16SEP330M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEP |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 236mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 4.72A @ 100kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | P16288 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 16SEP330M |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 16 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H |
| kapasitans: | 330µF |