Kjøpe 16SEPC220MD+S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 207.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 4.15A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | 16SEPC220MD+S |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.276" (7.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 13 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H |
| kapasitans: | 220µF |