Kjøpe 16SEPC270M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 250mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 5A @ 100kHz |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | P16297 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | 16SEPC270M |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.472" (12.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 270µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 11 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H |
| kapasitans: | 270µF |