Kjøpe 20SEP56M+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 20V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEP |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 120mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.4A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | 20SEP56M+T |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 56µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 40 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H |
| kapasitans: | 56µF |