Kjøpe 25SVP10M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | P16505DKR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 25SVP10M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.276" (7.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 10µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 120 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD |
| kapasitans: | 10µF |