Kjøpe 25SVP22M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | P16506TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 25SVP22M |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 22µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 50 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD |
| kapasitans: | 22µF |