Kjøpe 4302-004LF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | - |
| Trådstørrelse: | - |
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm) |
| Serie: | 4302 |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | 4302-004LF |
| Innsettingstap: | 30dB @ 100MHz |
| Høyde (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 5000pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial |
| Beskrivelse: | CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL |
| DC-motstand (DCR) (maks): | - |
| Nåværende: | 10A |
| kapasitans: | 5000pF |
| Email: | [email protected] |