Kjøpe APTGT300A170G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 1700V |
|---|---|
| Vce (på) (Maks) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 300A |
| Leverandør Enhetspakke: | SP6 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 1660W |
| Pakke / tilfelle: | SP6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC-termistor: | No |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | APTGT300A170G |
| Input Kapasitans (Cies) @ Vce: | 26.5nF @ 25V |
| Input: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Utvidet beskrivelse: | IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 400A 1660W Chassis Mount SP6 |
| Beskrivelse: | IGBT PHASE TRENCH FIELD STOP SP6 |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 750µA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 400A |
| konfigurasjon: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |