Kjøpe AS3696-ZTQT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 4V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Controller |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-TQFP (7x7) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 32-TQFP |
| Andre navn: | 185240015 AS3696-ZTQT-500 AS3696-ZTQT-500-ND AS3696-ZTQT-500TR AS3696-ZTQT-500TR-ND AS3696ZTQT500 |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | AS3696-ZTQT |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 32-TQFP (7x7) |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 32TQFP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| applikasjoner: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |