Kjøpe BAT30LFILM med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 530mV @ 300mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 30V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOD-923 |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOD-923 |
| Andre navn: | 497-10980-2 BAT30LFILM-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BAT30LFILM |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount SOD-923 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 30V 300MA SOD923 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 5µA @ 30V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 300mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 22pF @ 0V, 1MHz |