Kjøpe BFC230354394 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 100V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.228" W (17.50mm x 5.80mm) |
| Serie: | MKT303 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222230354394 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC230354394 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.39µF ±5% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.39µF |