Kjøpe BFC233820225 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 310V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) |
| Serie: | MKP338 2 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 338 20225 222233820225 BC1610 BFC2 338 20225 BFC2 338 20225 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Produsentens varenummer: | BFC233820225 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.984" (25.00mm) |
| Egenskaper: | X2 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |