Kjøpe BFC233820473 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 310V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) |
| Serie: | MKP338 2 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 2222 338 20473 222233820473 BC1616 BFC2 338 20473 BFC2 338 20473 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Produsentens varenummer: | BFC233820473 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Egenskaper: | X2 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 0.047µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.047UF 20% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.047µF |