Kjøpe BFC233914103 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 310V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222233914103 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Produsentens varenummer: | BFC233914103 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.354" (9.00mm) |
| Egenskaper: | X2 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 10000pF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 10000pF |