BFC233914184
BFC233914184
Delenummer:
BFC233914184
Beskrivelse:
CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC RAD
Dataark:
BFC233914184.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC233914184 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:630V
Spenningsverdier - AC:310V
Toleranse:±10%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, MKP339
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222233914184
Driftstemperatur:-55°C ~ 110°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC233914184
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.532" (13.50mm)
Egenskaper:X2 Safety Rated
Utvidet beskrivelse:0.18µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC RAD
kapasitans:0.18µF