BFC236826565
Delenummer:
BFC236826565
Beskrivelse:
CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL
Dataark:
BFC236826565.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236826565 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:100V
Spenningsverdier - AC:63V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm)
Serie:MKT368
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236826565
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236826565
Lead Spacing:1.083" (27.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.945" (24.00mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:5.6µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL
kapasitans:5.6µF